Sensei

Oğuzhan Ulvi Başkurt; Sensei, Aikimode Aiki Akademi Kurucusu ve Baş Eğitmeni, Aikido 5. Dan.

Kenji Kumagai Shihan (7.Dan) tarafından onaylanan Yudansha sınavlarını başarıyla vererek, derecelerini Tokyo’daki Aikikai Foundation Aikido World Headquarters’dan (Dünya Aikido Merkezi) aldı.

Aikido 5.Dan, İaido 3.Dan, Kendo 2.Dan ve Jodo 2.Dan derecesine sahiptir. Türkiye’de aikido, iaido, jodo ve kendo olmak üzere 4 japon savaş disiplininde siyah kuşak derecesine sahip olan (Dan derecesi) ilk ve tek kişidir.

Oğuzhan Başkurt Sensei alanında öncü şirketlere vizyon eğitimleri, toplantı konuşmacılığı, motivasyon ve uyum eğitimlerini vermektedir. 2014-2015 yılları arasında Hava Harp Okulu’nun Savaş Sanatları Danışmanı ve Aikido eğitmenliği görevinde bulunmuştur.

Aikimode Aiki
Akademi 4.Levent

4.Levent’te Aikido

Aikimode Aiki Akademi 4.Levent 2009 Ağustos ayında aikido eğitimlerine başlamıştır. Çocuk, genç ve yetişkinlere kaliteli aikido eğitimi vermeyi ilke edinmiş ve bu yolda ilerlemektedir. 1500 metrekare alanı ile Türkiye’nin ve Dünya’nın en büyük ve en modern Aikido merkezlerilerindendir. Akademi’de 8 ayrı çalışma alanı bulunmaktadır. Bu sayede daha nitelikli ve kaliteli bir eğitim verilebilmektedir.


Warning: Undefined array key 0 in /home/aikidoleventte/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924